____

Samoobslužný parní tepovač


...

Samoobslužný parní tepovač je určen pro čištění čalounění a interiérů automobilů. Jako nový produkt na trhu představuje investiční příležitost s rychlou návratností. Investice je vhodná pro místa s vysokou frekventovaností vozidel jako např. samoobslužné myčky, mycí centra, čerpací stanice, parkoviště supermarketů a nákupních center, kde rozšíří stávající služby a přiláká nové zákazníky.

Technologie

Technologie samoobslužného parního tepovače je vyvinuta českými vývojáři a patří bezkonkurenčně k nejmodernějším na trhu. Ovládání tepovače je velmi jednoduché a intuitivní. Veškeré jeho funkce a činnosti řídí mikropočítač. Tepovač je rovněž vybaven WEB modulem pro připojení na internet. To umožňuje jeho online propojení s centrálním monitorovacím systémem, který zobrazuje důležité provozní informace o tepovači na mobilu nebo PC.

VÝHODY

Šetří čas i peníze – Běžně se pro čištění interiérů aut využívá služeb ručního mytí v mycích centrech, které jsou relativně nákladné a časově náročné (auto je nutné přistavit čistící službě až na několik hodin).

Čisticí prostředek – Tepovač je vybaven čisticím prostředkem, který zbaví čalounění aut větších nečistot a nepříjemného zápachu.

Ničí bakterie – Pára má díky své vysoké teplotě antibakteriální účinek, který zbaví čalounění aut všech bakterií a roztočů. Vhodné pro alergiky.

Suché tepování – Po použití tepovače jsou sedačky po pár minutách suché (nevztahuje se na použití čisticího prostředku).

Platba – Parní tepovač přijímá platbu mincemi, bankovkami, platební kartou, kreditovou kartou.

Antifreeze systém – Parní tepovač je nonstop v provozní teplotě. Zamezuje se tím zamrznutí vody a čisticího prostředku. Proto lze tepovač používat i v zimě.

Komfortní řešení – Parní tepovač je online propojen s centrálním monitorovacím systémem. Ten umožňuje sledování provozních informací jako např. stav vody a čisticího prostředku, stav hotovosti, přehled o platbách apod. na mobilu nebo PC.

Alarm – Parní tepovač je vybaven elektronickým zabezpečením proti nežádoucímu vniknutí vč. poplachové sirény.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.